всі категорії

Головна> компанія > 10 років Блумдена

10 років Блумдена

Генеральний менеджер Bloomden Bioceramics Ентоні Тан надає великого значення розробці технологій і модернізації продукції, а також особисто бере участь у розробці продукції компанії.

Компанія накопичила технологію досліджень і розробок більше 6 років у сфері керамічних матеріалів для зубних протезів і має багато патентів. У цьому проекті на порцеляновому блоку використано 9 різних порошкових матеріалів, що робить продукт більш наближеним до натуральних зубів за зовнішнім виглядом і зміною кольору, з найбільш естетичним ефектом. У той же час фізико-хімічні властивості зубів вищі, ніж у таких же продуктів, що робить комплексну конкурентоспроможність продукції більш потужною.

Компанія має повний набір обладнання для виготовлення порцелянового блоку зубних протезів від порошкової обробки, сухого тиску, ізостатичного тиску та процесу попереднього спікання. У той же час він також має повний набір обладнання, такого як різьбовий верстат, шліфувальна / високотемпературна агломераційна піч та інше обладнання, необхідне для обробки зубних протезів у задній частині. Він має універсальну механічну випробувальну машину, твердомір, тестер щільності та інше фізичне та хімічне обладнання для тестування в обладнанні для виявлення, а також має повний набір обладнання, інтегрованого з дослідженнями та розробками та виробництвом, щоб забезпечити гарантію конкурентоспроможності продукції компанії.


Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

Ентоні Тан

Головний менеджер

Біокераміка Блумдена

+86 176 5248 6857

Надішліть електронний лист Ентоні Тангу


Зв'язатися з нами


(86) 731-8421-2982

Китайський офіс: Fl.7 Bldg 5, CEC Software ParkYuelu Dist, Changsha, HN
Офіс у США: 2030 Main Street, Suite 1300 Irvine California 92614 United States of America

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com