всі категорії

Головна> компанія > Про Блумдена

Про Блумдена

Bloomden Bioceramics було створено в 2012 році з концепцією забезпечення високоякісних продуктів з діоксиду цирконію для міжнародних зуботехнічних лабораторій і дистриб’юторів шляхом співпраці з іноземними клієнтами для покращення якості та зниження вартості продукції.

Після 10+ років переробки цирконієвого порошку в цирконієві матеріали для зубних протезів, які відповідають стандартам міжнародної системи сертифікації, наші стоматологічні цирконієві продукти тепер можна підтримувати довгостроковими поставками іноземним клієнтам, збільшити частку ринку та оновити відповідні технології виробництва, щоб гарантувати задоволеності клієнтів, продовжувати залучати більше нових клієнтів, розвивати нові ринки та постійно прагнути створити потужне ринкове середовище для іноземних клієнтів, щоб задовольнити потреби клієнтів і якості.

Згідно з неповною статистикою, з 2012 року ми доставили сотні тонн цирконієвих блоків клієнтам по всьому світу, використовуючи найякісніший порошок цирконію та високоякісні преси. Завдяки підтримці групи інженерів з кераміки Bloomden Bioceramics може виготовляти незмінно високоякісні цирконієві блоки. Наші цирконієві блоки на 100% ретельно перевіряються відповідно до сертифікованої системи якості ISO.

Bloomden Bioceramics виробляє та обробляє різні блоки з діоксиду цирконію для реставрації зубів, включаючи білі цирконієві блоки, попередньо пофарбовані цирконієві блоки, багатошаровий градієнтний кольоровий цирконій тощо. Продукти мають високу міцність, високу проникність, високу імітацію та естетичні характеристики. І може зробити його сумісним із фрезерною системою CAD/CAM.

Підприємство має повний комплект обладнання для обробки зубних протезів, сухого пресування, ізостатичного пресування та попереднього спікання. У той же час він також має повний набір обладнання, такого як гравірувальні машини, шліфувальні машини/печі для високотемпературного спікання тощо для обробки зубних протезів. З точки зору випробувального обладнання. Він має фізичне та хімічне випробувальне обладнання, таке як універсальна випробувальна машина, тестер твердості, тестер щільності тощо, а також повний набір обладнання для досліджень і розробок та виробництва, що гарантує конкурентоспроможність продукції компанії.

Генеральний директор компанії - фахівець, який працює в області зубопротезної кераміки більше 15 років. У той же час він є босом, який зосереджується на інноваціях продуктів і технологічних інноваціях. Експерти та професори в галузі неметалів мають відносини співпраці, щоб забезпечити компанію технічним керівництвом та професійним керівництвом. У той же час компанія створила команду інженерів з багатим досвідом досліджень і розробок у галузі кераміки, щоб забезпечити гарантію на дослідження і розробки технологій продуктів.


сертифікати

FDASFDA

               FDA SFDAЗв'язатися з нами


(86) 731-8421-2982

Китайський офіс: Fl.7 Bldg 5, CEC Software ParkYuelu Dist, Changsha, HN
Офіс у США: 2030 Main Street, Suite 1300 Irvine California 92614 United States of America

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com