всі категорії

Головна> компанія > Філософія Блумдена

Філософія Блумдена

З 2012 року ми займаємося наданням найкращих стоматологічних блоків з цирконію та підтримки в галузі. Ми використовуємо досягнення в технології багатошарового оксиду цирконію, і наші клієнти використовують багато багатошарових блоків з цирконію для розробки та виробництва мільйонів корпусів для стоматологічних лабораторій і клінік. На додаток до наших високоякісних систем, Bloomden Bioceramics визнана у всьому світі як 3 найкращих стоматологічних. експортер цирконієвих блоків з Китаю, який має досвідчені та обізнані команди з продажу та технічної підтримки.

Наше почуття відданості проявляється у всіх наших відносинах - від дистриб'юторів до кінцевих користувачів клінік і не тільки. Наше прагнення розвивати та підтримувати довгострокові відносини з нашими міжнародними каналами дистрибуції гарантує, що нашим клієнтам завжди будуть доступні найдосвідченіші спеціалісти з продажу та підтримки ще довго після першого продажу.

Оскільки технології розвиваються, а потреби клієнтів стають все більш складними, ми усвідомлюємо важливість продовження технічних досліджень і розробок у галузі реставрації зубів з оксиду цирконію.Як ми можемо забезпечити такий рівень прихильності та обслуговування? Bloomden, як компанія, не була б лідером у цій галузі, якби у нас не було команди надзвичайно відданих і талановитих співробітників. Останнім часом ми потрапили в топ-3 експортера стоматологічного цирконію з КитаюДва роки і підвищують рейтинг у наступному році. Ми ставимося до наших співробітників справедливо і з повагою, щоб вони, в свою чергу, ставилися до наших клієнтів так само.

У Bloomden Bioceramics ми дуже серйозно ставимося до своєї роботи. І те, що ми робимо, – це технологічний прорив, наприклад, проводимо дослідження балансу прозорості та міцності, довговічності та естетики, наші інженери та техніки, які керують технічними напрямками та виробляють вироби з цирконію та інше обладнання CAD/CAM, яке необхідно для найкращого використання. ваш ринок, водночас створюючи робоче середовище, яке дозволяє нашій команді найкраще обслуговувати наших клієнтів - до, під час і після продажу.


Зв'язатися з нами


(86) 731-8421-2982

Китайський офіс: Fl.7 Bldg 5, CEC Software ParkYuelu Dist, Changsha, HN
Офіс у США: 2030 Main Street, Suite 1300 Irvine California 92614 United States of America

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com