всі категорії

Головна> Контакти

Зв'язатися з нами

Почніть бізнес із цирконію

Стоматологічна реставрація диоксидом цирконію CAD/CAM є прибутковим способом розпочати бізнес у зростаючій галузі, що вимагає лише невеликих інвестицій.

Стоматологічні CAD/CAM блоки з двоокису цирконію настільки прості у використанні, що ви зможете почати використовувати їх миттєво, і вони настільки доступні, що зазвичай окупаються за короткий проміжок часу! Незалежно від того, чи вирішите ви відкрити власний магазин або працювати в стоматологічній лабораторії, ви знайдете реставрацію зубів з двоокису цирконію – це новий прибутковий спосіб розпочати бізнес із реставрації CAD/CAM з двоокису цирконію.

ааа

Що мені потрібно, щоб почати бізнес?
З ціною від 1,000 доларів США ви можете швидко почати роботу з бізнесом. Все, що вам потрібно, це стоматологічні блоки з двоокису цирконію, власне обладнання, якщо у вас є CAD/CAM обладнання або інструменти, такі як фрезерний верстат, або навіть починаючи з зуботехнічної лабораторії.
Чи це вигідно?
Кожного разу, коли ви можете додати цінність до стоматологічних блоків з цирконію або інших CAD/CAM продуктів від Bloomden Bioceramics, ваш прибуток може різко зрости. У нас є клієнти, які заплатили за зубні блоки з цирконію або інші продукти CAD/CAM! Завдяки блокам з цирконію в межах від 1,000 до приблизно 50,000 XNUMX доларів США, а також з такою ж дивовижною якістю зубних коронок або мостів з кожного блоку, ви дізнаєтеся, чому люди в усьому світі відкривають потенціал прибутку від зубних блоків з цирконію або інших CAD/ CAM продукти.
Які матеріали я можу використовувати для блоків з цирконію?
Чудова річ у створенні стоматологічних CAD/CAM-блоків із цирконію полягає в тому, що стоматологічні блоки з цирконію Bloomden Bioceramics настільки універсальні. За допомогою одного фрезерного верстату ви можете фрезерувати зубні коронки, мости, вкладки, накладки, капі або імплантати та багато іншого. Ви обмежені лише вашою уявою!
Як дізнатись більше?
Заповніть форму, щоб отримати наше коротке ознайомлення з цирконієвими блоками Bloomden за різними системами та розмірами.

Зв'язатися з нами


(86) 731-8421-2982

Китайський офіс: Fl.7 Bldg 5, CEC Software ParkYuelu Dist, Changsha, HN
Офіс у США: 2030 Main Street, Suite 1300 Irvine California 92614 United States of America

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com

ЗВ'ЯЗАТИСЬ